Yhteystiedot, toimisto ja henkilökunta

Oulun Uinti 1906 Ry

Osoite
Pikkukankaantie 3
90130 Oulu

Koronatilanteen vuoksi toimisto on etätöissä.

Toimiston puhelinajat: maanantai, keskiviikko, torstai ja perjantai klo 8.30-14.00 sekä tiistai klo 12.00-18.00

Sähköposti
toimisto@oulunuinti.fi

Puhelinumero
Toimisto: 040 5323 813

Katso toimihenkilöiden yhteystiedot alta

Arttu Erkinaro

Kilpauintivalmentaja

arttu.erkinaro@oulunuinti.fi

Joonatan Lehtonen

Uintivalmentaja ja talouspäällikkö

joonatan.lehtonen@oulunuinti.fi

Juha Juopperi

Valmennuspäällikkö

juha.juopperi@oulunuinti.fi

Marko Härkönen

Harrastekoordinaattori

044 375 4210

marko.harkonen@oulunuinti.fi

Paula Hyvälä

Toimistotyöntekijä

040 532 3813

paula.hyvala@oulunuinti.fi

Saana Annunen

Taitouintivalmentaja ja taitouinti- ja uimahyppyvastaava

saana.annunen@oulunuinti.fi

Sami Juopperi

Päävalmentaja

sami.juopperi@oulunuinti.fi

Tulevat tapahtumat

  1. Ruskauinnit

    2 lokakuun @ 08:00 - 3 lokakuun @ 15:00
  2. OuluCup II

    9 lokakuun @ 15:30 - 18:30
  3. Hallituksen kokous

    19 lokakuun @ 17:30 - 19:30
  4. IKM-aluekilpailut (yhteistyössä OuLo, KemPy ja HaHe kanssa)

    29 lokakuun - 31 lokakuun
  5. OuluCup III

    13 marraskuun @ 15:30 - 18:30
  6. Hallituksen kokous

    16 marraskuun @ 17:30 - 19:30


Oulun Uinti somessa