Yhteystiedot, toimisto ja henkilökunta

Oulun Uinti 1906 Ry

Osoite
Pikkukankaantie 3
90130 Oulu

Toimisto auki keskiviikko ja torstai klo 8.30 – 14.00

Etätyö, jolloin toimiston puhelinajat: maanantai ja perjantai klo 8.30-14.00 sekä tiistai klo 12.00-18.00

Puh
Toimisto 040 5323 813

Kiireellisissä asioissa Tommi Pulkkinen 044 5068 929

Katso toimihenkilöiden yhteystiedot alta

Tommi Pulkkinen

Urheilutoimenjohtaja

044 506 8929

tommi.pulkkinen@oulunuinti.fi

Paula Hyvälä

Toimistotyöntekijä

040 532 3813

paula.hyvala@oulunuinti.fi

Joonatan Lehtonen

Uintivalmentaja , Aikuistenkurssitoiminta sekä Sekaristi- ja Kiituriryhmävastaava

joonatan.lehtonen@oulunuinti.fi

Juha Juopperi

Uintivalmentaja ja kilpauintivastaava

juha.juopperi@oulunuinti.fi

Saana Annunen

Taitouintivalmentaja ja taitouintivastaava

saana.annunen@oulunuinti.fi

Sami Juopperi

Uintivalmentaja, Lastenkurssitoiminta- ja Rolloryhmävastaava

sami.juopperi@oulunuinti.fi

Sanna Ahonen

Uimahyppyvalmentaja, uimahyppy- ja trampoliinivastaava

sanna_ahonen@hotmail.com

Tulevat tapahtumat

  1. LIITY OULUN UINNIN JÄSENEKSI!

    elokuu 15 @ 08:00 - joulukuu 31 @ 17:00
  2. Pohjois-Suomen IKM-karsinnat

    lokakuu 30 @ 15:00 - marraskuu 1 @ 19:00
  3. Suomen Uimaliiton GP-kisa

    marraskuu 14 @ 08:00 - marraskuu 15 @ 19:00
  4. 14.-15.11.2020 Seuran perheuintivuoro ja uimakoulut on PERUTTU!

    marraskuu 14 @ 15:30 - marraskuu 15 @ 21:00
  5. OuluCup IV syksy 2020

    marraskuu 21 @ 15:30 - 18:30


Oulun Uinti somessa