Yhteystiedot, toimisto ja henkilökunta

Oulun Uinti 1906 Ry

Osoite
Pikkukankaantie 3
90130 Oulu

Koronatilanteen vuoksi toimisto on etätöissä.

Toimiston puhelinajat: maanantai, keskiviikko, torstai ja perjantai klo 8.30-14.00 sekä tiistai klo 12.00-18.00

Sähköposti
toimisto@oulunuinti.fi

Puhelinumero
Toimisto: 040 5323 813

Harrastekoordinaattori: 044 375 4210. Tavoitat harrastekoordinaattorin uimakoulu sekä harrasteryhmien asioissa parhaiten puhelimitse sekä sähköpostitse tiistaisin ja keskiviikkoisin 10.00-14.00 välisenä aikana.

Katso toimihenkilöiden yhteystiedot alta

Arttu Erkinaro

Kilpauintivalmentaja

arttu.erkinaro@oulunuinti.fi

Ilkka Haipus

Toiminnanjohtaja

040 7731322

ilkka.haipus@oulunuinti.fi

Joonatan Lehtonen

Uintivalmentaja ja talouspäällikkö

joonatan.lehtonen@oulunuinti.fi

Juha Juopperi

Valmennuspäällikkö

juha.juopperi@oulunuinti.fi

Marko Härkönen

Harrastekoordinaattori

044 375 4210

marko.harkonen@oulunuinti.fi

Paula Hyvälä

Toimistotyöntekijä

040 532 3813

paula.hyvala@oulunuinti.fi

Saana Annunen

Taitouintivalmentaja ja taitouinti- ja uimahyppyvastaava

saana.annunen@oulunuinti.fi

Sami Juopperi

Päävalmentaja

sami.juopperi@oulunuinti.fi


Oulun Uinti somessa