Yhteystiedot, toimisto ja henkilökunta

Oulun Uinti 1906 Ry

Osoite
Pikkukankaantie 3
90130 Oulu

Koronatilanteen vuoksi toimisto on etätyössä.

Toimiston puhelinajat: maanantai, keskiviikko, torstai ja perjantai klo 8.30-14.00 sekä tiistai klo 12.00-18.00

Puh
Toimisto 040 5323 813

Kiireellisissä asioissa Tommi Pulkkinen 044 5068 929

Katso toimihenkilöiden yhteystiedot alta

Tommi Pulkkinen

Urheilutoimenjohtaja

044 506 8929

tommi.pulkkinen@oulunuinti.fi

Paula Hyvälä

Toimistotyöntekijä

040 532 3813

paula.hyvala@oulunuinti.fi

Joonatan Lehtonen

Uintivalmentaja , Aikuistenkurssitoiminta sekä Sekaristi- ja Kiituriryhmävastaava

joonatan.lehtonen@oulunuinti.fi

Juha Juopperi

Uintivalmentaja ja kilpauintivastaava

juha.juopperi@oulunuinti.fi

Saana Annunen

Taitouintivalmentaja ja taitouintivastaava

saana.annunen@oulunuinti.fi

Sami Juopperi

Uintivalmentaja, Lastenkurssitoiminta- ja Rolloryhmävastaava

sami.juopperi@oulunuinti.fi

Sanna Ahonen

Uimahyppyvalmentaja, uimahyppy- ja trampoliinivastaava

sanna_ahonen@hotmail.com

Tulevat tapahtumat

  1. LIITY OULUN UINNIN JÄSENEKSI!

    elokuu 15 @ 08:00 - joulukuu 31 @ 17:00
  2. Joulukuunkisat

    joulukuu 6 @ 08:00 - 17:00
  3. Oulun Uinnin Vuosikokous!

    joulukuu 12 @ 14:00 - 15:00
  4. Syyskauden päättäjäiset!

    joulukuu 19 @ 15:30 - joulukuu 20 @ 21:00
  5. Kevätkausi alkaa!

    9.1.2021 @ 15:30 - 10.1.2021 @ 21:00


Oulun Uinti somessa