Yhteystiedot, toimisto ja henkilökunta

Oulun Uinti 1906 Ry

Osoite
Pikkukankaantie 3
90130 Oulu

Koronatilanteen vuoksi toimisto on etätöissä.

Toimiston puhelinajat: maanantai, keskiviikko, torstai ja perjantai klo 8.30-14.00 sekä tiistai klo 12.00-18.00

Sähköposti
toimisto@oulunuinti.fi

Puhelinumero
Toimisto: 040 5323 813

Katso toimihenkilöiden yhteystiedot alta

Joonatan Lehtonen

Uintivalmentaja ja talouspäällikkö

joonatan.lehtonen@oulunuinti.fi

Juha Juopperi

Valmennuspäällikkö

juha.juopperi@oulunuinti.fi

Marko Härkönen

Harrastekoordinaattori

marko.harkonen@oulunuinti.fi

Paula Hyvälä

Toimistotyöntekijä

040 532 3813

paula.hyvala@oulunuinti.fi

Saana Annunen

Taitouintivalmentaja ja taitouintivastaava

saana.annunen@oulunuinti.fi

Sami Juopperi

Päävalmentaja

sami.juopperi@oulunuinti.fi

Sanna Ahonen

Uimahyppyvalmentaja, uimahyppy- ja trampoliinivastaava

sanna_ahonen@hotmail.com

Tulevat tapahtumat

  1. LIITY OULUN UINNIN JÄSENEKSI!

    15.8.2020 @ 08:00 - 31.5.2021 @ 17:00


Oulun Uinti somessa