Yhteystiedot, toimisto ja henkilökunta

Oulun Uinti 1906 Ry

Osoite
Pikkukankaantie 3
90130 Oulu

Toimistotyöntekijän tavoittaa seuran toimistosta pääsääntöisesti tiistaisin ja/tai torstaisin klo 8.30-14.00. Suosittelemme, että varmistatte etukäteen työntekijän paikallaolon joko puhelimitse tai sähköpostilla.

Toimisto (toimisto suljettuna 16.-22.02.2024, kiirreellisissä asioissa ota yhteyttä toiminnanjohtajaan)
Puhelinnumero: 040 5323 813
Sähköposti: toimisto@oulunuinti.fi
Puhelinajat: maanantai-torstai klo 8.30-14.00

Uimakoulut ja Harrasteuinti
Puhelinnumero: 044 375 4210
Sähköposti: uimakoulut@oulunuinti.fi
Puhelinajat: maanantai-torstai klo 8.30-14.00

Uimahyppyvastaava: Uimahyppyvastaavan puhelin numero on +358 44 901 7700 ja sähköposti uimahypyt@oulunuinti.fi. Tavoitat uimahyppyvastaavan lähettämällä hänelle viestiä joko puhelimitse tai sähköpostitse. Hän ottaa sinuun yhteyttä ja sopii tarvittaessa soittoajan. Huomioithan, että uimahyppyvastaavamme ei ole päätoimisesti töissä vaan tekee vastuutehtäviä oman työn ohessa.

Katso toimihenkilöiden yhteystiedot alta

Arttu Erkinaro

Kilpauintivalmentaja

arttu.erkinaro@oulunuinti.fi

Ilkka Haipus

Toiminnanjohtaja

040 7731322

ilkka.haipus@oulunuinti.fi

Isa Illikainen

uimahyppyjen vastaava (oto)

Isa Vehkaoja

Valmentaja (uinti)

Joonatan Lehtonen

Päävalmentaja (uinti)

joonatan.lehtonen@oulunuinti.fi

Juha Juopperi

Valmennuspäällikkö

juha.juopperi@oulunuinti.fi

Paula Hyvälä

Toimistotyöntekijä

040 532 3813

paula.hyvala@oulunuinti.fi

Saana Annunen

Päävalmentaja (taitouinti)

saana.annunen@oulunuinti.fi

Sami Juopperi

Päävalmentaja (uinti) opiskeluvapaalla

sami.juopperi@oulunuinti.fi


Oulun Uinti somessa