Yhteystiedot, toimisto ja henkilökunta

Yhteystiedot

Oulun Uinti 1906 Ry

Osoite
Pikkukankaantie 3
90130 Oulu

Toimisto auki arkisin klo 8.30 – 14.00

Puh
Toimisto 040 5323 813

Kiireellisissä asioissa Tommi Pulkkinen 044 5068 929

Katso toimihenkilöiden yhteystiedot alta

Ota yhteyttä

Ota yhteyttä alla olevalla lomakkeella ja palaamme asiaan mahdollisimman pian.

ToimialaNimiPuh/email
ToimistoPaula Hyvälä040 532 3813/ paula.hyvala@oulunuinti.fi
UrheilutoimenjohtajaTommi Pulkkinen044 506 8929/ tommi.pulkkinen@oulunuinti.fi
UimahyppySanna Ahonensanna_ahonen@hotmail.com
TaitouintiSaana Annunensaana.annunen@oulunuinti.fi
KilpauintiJuha Juopperijuha.juopperi@oulunuinti.fi
Rolloryhmät, lasten kurssitoimintaSami Juopperisami.juopperi@oulunuinti.fi
Sekaristit, kiiturit, aikuisten kurssitoimintaJoonatan Lehtonenjoonatan_lehtonen@hotmail.fi

Tommi Pulkkinen

Urheilutoimenjohtaja

044 506 8929

tommi.pulkkinen@oulunuinti.fi

Paula Hyvälä

Toimistotyöntekijä

040 532 3813

paula.hyvala@oulunuinti.fi

Joonatan Lehtonen

Uintivalmentaja , Aikuistenkurssitoiminta sekä Sekaristi- ja Kiituriryhmävastaava

joonatan_lehtonen@hotmail.fi

Juha Juopperi

Uintivalmentaja ja kilpauintivastaava

juha.juopperi@oulunuinti.fi

Saana Annunen

Taitouintivalmentaja ja taitouintivastaava

saana.annunen@oulunuinti.fi

Sami Juopperi

Uintivalmentaja, Lastenkurssitoiminta- ja Rolloryhmävastaava

sami.juopperi@oulunuinti.fi

Sanna Ahonen

Uimahyppyvalmentaja, uimahyppy- ja trampoliinivastaava

sanna_ahonen@hotmail.com

Oulun Uinti somessa

Lähetä meille palautetta

close form

Olemmeko onnistuneet hyvin? Onko sivuissa jotain parannettavaa? Voit kertoa siitä meille tässä!

Onko sivuja kiva käyttää? Anna palautetta!